10 geriausių vietų longboardinti Pasaulyje

Nors sąvokos „longboardų turizmas“ dar nėra, tačiau tikime, kad anksčiau ar vėliau vis daugiau žmonių longboardinimą rinksis kaip alternatyvą žiemos slidinėjimui. Pateikiame dešimt vietų visame pasaulyje, į kurias tikrai verta nusigabenti savo longboardą.

  1. Col de Turini, Italija

Tai ne tik viena gražiausių ir smagiausių vietų longboardinti, bet ir kiekvieno patyrusio downhillų entuziasto svajonė. Col de Turini – tai neįtikėtinai gražūs vaizdai, per 10 kilometrų besitęsiantys posūkiai, kuriais važiuojant pakanka laiko adrenalinu užpildyti visą kūną.

  1. Trolių takas, Norvegija

30 didelių posūkių iš eilės? Taip, tokia vieta egzistuoja Norvegijoje. Tai Trolių takas, kurį vos pamatę, raideriai sutartinai teigia, kad tai – viena geriausių vietų Europoje. Kilometro ilgio, 30 proc. nuolydžio kelias, kuriuo leistis norisi ne kartą!

  1. Raudonoji kalva, Pietų Afrika

Šią vietą galima rasti Keiptaune, Pietų Afrikoje. Visus 5,2 km akis glosto neužmirštamas peizažas. Nors dienos metu čia nemažas eismas, bet ankstų rytą galima išnaudoti visas trasos galimybes. Raudonoji kalva tinkama ne tik profesionalams – 5 proc. nuolydis leidžia keliu mėgautis ir tiems, kurie dar tik kopia į longboarderių aukštumas.

  1. Andacollo, Coquimbo regionas, Čilė

Šis puikiai išasfaltuotas kelias – iššūkis net ir daug mačiusiems ir patyrusiems raideriams. Google duomenimis didžiausias nuolydis čia siekia net 30 proc., o dėl didelio eismo retai pavyksta dairytis į beprotiškus Čilės peizažus.

  1. Gyvatės trasa Woodward‘o parke, JAV

Tai – viena žinomiausių ir lankomiausių gatvės sporto mėgėjų vietų. Woodward‘o skeitų, longboardų ir BMX‘ų parkas yra atnaujinamas kone kasmet, todėl jo trasos vis ilgėja, o susidomėjimas auga vis labiau.

  1. Cuesta de Lipan, Argentina

Nuo pat Andų kalnų viršukalnių besidriekiantis kelias – tai galimybė longboardais nesustojant riedėti net 11 kilometrų su vidutiniu 10 proc. nuolydžiu, ją paverčia kiekvieno downhill‘o entuziasto kelionės kryptimi.

  1. Vulkanradweg – Gedern, Vokietija

Vokietijos viduryje įsikūręs nedidelio nuolydžio kelias, kuris tęsiasi daugiau nei 13 kilometrų, yra puiki vieta dancingui ir cruisinimui. Nors čia eismas nemažas, tačiau vietiniai jau seniai priprato prie longboarderių, todėl yra suprantingi ir draugiški jiems.

  1. Spearfish kanjonas, JAV

20 kilometrų freeridinimo džiaugsmo, tobula kelio danga ir nuostabūs peizažai – visa tai, ką dovanoja Spearfish kanjonas.

  1. Dades Gorge kelias, Marokas 

Maroke galima ne tik surfinti, bet  longboardinti. Viena geriausių vietų – Dades Gorge kelias, kurio posūkiai tęsiasi visus 8 km.

  1. Bear Tooth Pass, JAV

Ši trasa – kažkas neįtikėtino! 34 km, 20 proc. nuolydis ir 10 įvairiausių posūkių! Tai turbūt ilgiausias važiavimas longboardu, kokį tik galima įsivaizduoti!