SUSIPAŽINK SU SIMTEK.LT

Beveik prieš dešimt metų, gūdžiais 2006-aisiais, kai elektroninių parduotuvių buvo tiek, jog galėdavai suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų (na, gal ant dviejų), savo elektronines duris atvėrė SIMTEK.lt. Vieni sukiojo pirštus prie smilkinio, kiti juokėsi iš tokio verslo, tačiau ilgas ir nuoseklus darbas lėmė, jog SIMTEK.lt augo ir augo, kol 2009-2010 metais tapo ko gero žinomiausia žiemos prekių el.parduotuvė.

Sezoninis darbas būdavo smagus – žiemą dirbam, dirbam parduodami snowboard’us ir jų aksesuarus, o vasarą atostogaujam. Tačiau neilgai trukus darbas virto smarkiu hobiu, o hobis taip įsišaknijo, jog 2015 metais pasijautę pakankamai prisiilsėję, pribrendome naujam reikalui…

Ir žengėme labai svarbų žingsnį. Mūsų elektroninė parduotuvė pagausėjo vasaros prekėmis pradedant longboard’ais ir paspirtukais ir baigiant wakeboard’ais ar įvairiais aksesuarais. O kad poilsio būtų dar mažiau, po truputį pradėjome atidarinėti vadinamą boardshop’ą, į kurį vis dažniau užsuka gerų kainų pasiilgę pirkėjai.

Dar didesnę motyvaciją įgavome, kai mūsų komanda pradėjo bendradarbiauti ir remti vienus geriausių Baltijos šalyse longboard’ų raiderių: Rytį Narauti ir Darių Stankevičių. Jiems pirmiesiems patikime išbandyti mūsų prekes ir atrinkti geriausią stuff’ą.

Taigi, apibendrinant, galime sakyti, kad mūsų svajonė išsipildė – iš pradžių darbas tapo sezoniniu hobiu, o vėliau sezoninis hobis tapo didžiuoju mūsų visų HOBIU.

Bet užvis smagiausia, kad SIMTEK.lt didžiausio pasitikėjimo ir dėmesio sulaukia dėl visada teisingų ir draugiškų kainų viskam kam, nesvarbu, ar Tu čiuožinėtum, ar važinėtum, ar pirktum kažkam dovanų.

Netiki? Parašyk mums [email protected] ir tikrai pasiūlysime, ką galime geriausio!