Krepšelis 0

F.A.Q. Frequently Asked Questions

Iš pradžių, išsirinkite norimas prekes mūsų el.parduotuvėje ir susidėkite į prekių krepšelį. Jei nepavyksta prekių iš karto įsidėti į krepšelį, vadinasi, prieš tai turite pasirinkti prekės dydį. Kai sėkmingai prekės yra sudėtos krepšelyje, puslapio dešinėje viršutinėje dalyje galite peržiūrėti krepšelio prekes ir apmokėti pirkinius. Taip pat pačiame krepšelyje galite pasirinkti, kiek tos pačios prekės vienetų norite įsigyti, taigi, nėra būtinybės grįžti į el.parduotuvę. Apmokėjimo metu telieka suvesti tikrus ir tinkamus savo pristatymo duomenis bei pasirinkti mokėjimo būdą. Viskas! Po apmokėjimo gavimo, prekės bus pristatomos visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas, jei jas turime Vilniaus parduotuvėje, ir per 5-7 darbo dienas, jei prekių neturime sandėlyje.

Šiuo metu jūs galite už prekes atsiskaityti dviem saugiais būdais: tiesioginiu pavedimu į mūsų banko sąskaitą arba greituoju būdu – Paysera (buvę Mokėjimai.lt). Naudodamiesi Paysera apmokėti galite per SEB, Swedbank, DNB, Nordea el.bankininkystes ir kitus būdus. Ateityje planuojame pridėti galimybę atsiskaityti PayPal.

Visas mūsų prekes jūs galite grąžinti per 14 dienų. Tai numato įstatymai, kurių mes su malonumu laikomės. :)

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą galite rasti čia.

Prekes, įsigytas mūsų el.parduotuvėje www.simtek.lt jūs galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Goštauto g. 5. Nemokamas prekių pristatatymas į namus yra taikomas perkant prekių už nemažiau kaip 79 eurus. Jei neviršijate šios sumos, pristatymas su DPD Lietuva kurjeriais kainuoja 5 eurus.

Daugiau informacijos apie pristatymą galite rasti čia.

Taip, mes irgi taikome nuolaidos kuponus. Dažniausiai informaciją apie juos galėsite rasti mūsų facebooke, todėl kviečiame prisijungti čia.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas, jei jas turime Vilniaus parduotuvėje, ir per 5-7 darbo dienas, jei prekių neturime sandėlyje.