PREKIŲ GRĄŽINIMO TVARKA

1. El.parduotuvėje www.simtek.lt taikoma 14 dienų prekių grąžinimo garantija, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka (Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001 08 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis).

2. Dėl skirtingų kompiuterių ar monitorių nustatymų ir charakteristikų el.parduotuvėje pateikiamos prekių išvaizdos gali skirtis nuo originalių prekių. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu pirkėjo priimtus sprendimus.

3. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekes, Jūs turite užpildyti prekių grąžinimo formą (Prekių grąžinimo forma.doc) ir atsiųsti mums el.paštu [email protected], kartu nurodžius prekių grąžinimo priežastis.

4. Grąžinamos prekės neturi būti panaudotos, pažeistos, sugadintos, išpurvintos ar be pakuotės. Pakuotė turi būti nepažeista, turėti visas pirkimo metu kartu gautas etiketes ar lipdukus, saugumo plėveles ar kitus pirkimo metu turėtus atributus.

5. Mes nepriimame netvarkingų ir pirminę pirkinio išvaizdą praradusių prekių.

6. Jei norite pakeisti įsigytą prekę kita lygiaverte preke (jei netiko dydis ar spalva), reikia vadovautis ta pačia prekių grąžinimo tvarka. Jei norite prekę pakeisti kitos rūšies preke, prieš tai įsigytą prekę turite grąžinti ta pačia prekių grąžinimo tvarka, o naują įsigyti pagal bendrą įsigijimo tvarką.

7. Jei pageidaujate, kad už prekę būtų grąžinti pinigai, turite sulaukti pardavėjo patvirtinimo, kad prekės yra tinkamos grąžinti būklės ir bus priimamos. Pinigai už prekes grąžinami per iki 10 darbo dienų laikotarpį.

8. Grąžinimo metu visas atsiradusias papildomas prekės siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame, todėl rekomenduojame grąžinamas prekes pristatyti į mūsų parduotuvę arba išsiųsti mums atgal naudojantis patikimomis kurjerių paslaugomis.

9. Švenčių metu prekių grąžinimas ar pakeitimas kitomis prekėmis gali užtrukti ilgiau.

10. Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti pridėtas grąžinimo prašymas ar kita galimybė aiškiai nustatyti grąžinantį asmenį.